Moje Květinová nabídka

Když čaruji s květinami

Z mých květin budete na větvi

Vážu pro vás kytice, motám věnečky a tvořím mechové dekorace. Vytvořím pro vás kompletní svatební výzdobu, aby byl váš svatební den dokonalý.

Aby byl váš svatební den dokonalý

svatební květinová výzdoba

Divoká kytice plná lučního kvítí nebo něžná kráska s růžemi? Ať tak, či tak ráda se o vaši vysněnou kytici postarám. Květiny dokáží kouzlit a vyčarovat jedinečnou atmosféru vašeho velkého dne. Nechejte si vše do puntíku vyladit. Ráda se ujmu kompletní květinové výzdoby vaší svatby. 

Ať už máte svou svatební kytici dávno vysněnou, nebo stále ještě tápete, jakým směrem se vydat, jsem tady pro vás. Společně najdeme vhodnou květinovou variantu, která bude odrážet vaši osobnost a krásně doplní styl vaší svatby.

Chcete mít váš svatební den vyladěný do nejmenšího detailu? Chcete aby vše proběhlo bez velkých starostí a vy si tak mohli v klidu užít jeden druhého? Chcete aby květiny a dekorace vytvořily jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru?

Když květiny dělají radost

Kytice a dekorace

Je příjemné dávat radost. Nechejte si uvázat originální kytici k nejrůznějším příležitostem nebo si zútulněte si dům sezonním věncem. 

Naplňuje mě tvořit a mám radost, když mi pod rukama vzniká něco hezkého. Vaše spokojenost je můj hnací motor vpřed a důvod, proč mi má práce dává smysl.

  Kousek lesa u vás doma

Mechové dekorace

Hledáte přírodní dekoraci, která oživí interiér vašeho domu nebo kanceláře?  

Mechové dekorace jsou pro vás to pravé ořechové. Jsou téměř bezúdržbové a vypadají skvěle. Pozvěte si domů kousek přírody, který vydrží několik let.

Proč nakoupit květiny u mně?

 

Unikátně

Můj styl je autentický, ráda vážu květiny do nedbalého přírodního stylu, ale dokáží uvázat i dokonale uhlazenou kytici přesně na míru vašim potřebám.

Lidsky a s radostí

Naplňuje mě tvořit a mám radost, když mi pod rukama vzniká něco hezkého. Vaše spokojenost je můj hnací motor vpřed a důvod, proč mi má práce dává smysl.

Spolehlivě

Co slíbím, to splním. Nenechám vás ve štychu ve váš svatební den. Květiny jsou vždy kvalitní a v plné parádě. Zakládám si na vaší spokojenosti.

Přírodně a lokálně

Kdykoliv můžu, běžím do lesa či na louku nasbírat poklady, které mé vazby dovedou k dokonalosti. Květiny si v sezóně také sama pěstuji nebo využívám lokálních květinových farem.

{Květiny od Zuzky jsou prostě boží. Do běžného květinářství už nechodíme. Její styl je výjimečný a vytříbený. Obdarovanému vždy udělají radost a ohromí. Z květin je cítit, že ji práce opravdu baví. Zuzku určitě doporučuji.
5
Karolína Křížová